haslo

EN
INFOLINIA
POBIERZ

Prime Weld

Prime Weld® to marka utworzona w 2009 roku w odpowiedzi na oczekiwania Klientów Idal UMDS sp. z o.o. Łączy w sobie pożądaną przez naszych Klientów wysoką jakość z konkurencyjną ceną.

Potencjalnych dostawców szukamy na całym świecie, głównie jednak w Europie. Po sprawdzeniu fabryki, referencji, certyfikatów, poziomu cen i przebyciu wielu innych etapów selekcji opartej o naszą fachową wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb i oczekiwań Klientów, zamawiamy próbną partię, która jest poddawana naszym wewnętrznym testom.

Jednym z ostatnich etapów selekcji są testy produkcyjne u naszych stałych Klientów, gdzie produkt testowany jest w kilku, znacząco różniących się od siebie, warunkach produkcyjnych. Mamy pełną dowolność w wyborze produktu odpowiedniego dla naszych Klientów. Nie  usimy przekonywać Klientów do produktów, w które nie do końca wierzymy. Dlatego jesteśmy pewni oferowanych Państwu towarów pod marką Prime Weld®.

Zależy nam na utrzymaniu konkurencyjnego stosunku jakości do ceny w przypadku każdego produktu oznaczonego marką Prime Weld®, dlatego oferta towarów pod tą marką rozrasta się ostrożnie. Zdajemy sobie sprawę, iż ewentualne niezadowolenie naszych Klientów z zakupu pod marką Prime Weld® zaszkodziłoby reputacji naszej firmy, którą wytrwale i z dużym poświęceniem buduje cały nasz zespół od ponad 25 lat.

 

Prosimy o kontakt celem umówienia testów
materiałów marki Prime Weld®. 

Zadzwoń do nas