Aktualności

Expo 2016 WELDING
11 October 2016

Dziękujemy Państwu za wizytę na naszym stoisku podczas targów spawalniczych ExpoWELDING 2016. Cieszymy się, iż nowości, jakie tam zaprezentowaliśmy, spotkały się z Państwa zainteresowaniem. Gratulujemy również tym z Państwa, którzy skorzystali z promocji targowej, przygotowanej specjalnie dla Klientów odwiedzających nasze stoisko. Jak widać, odwiedzenie naszego stoiska to nie tylko spotkanie kurtuazyjne przy dobrej kawie (choć na takich również nam zależy) ale przede wszystkim coś nowego, wartościowego dla naszych Klientów.

Od zakończenia targów kontaktujemy się z naszymi Gośćmi, aby kontynuować tematy poruszone podczas targów. Ponieważ zebraliśmy sporo zapytań, to ta akcja cały czas trwa i dlatego z niektórymi z Państwa jeszcze nie nawiązaliśmy kontaktu. Pierwszy kontakt po targach z każdym naszym Gościem planujemy nawiązać najpóźniej do końca listopada.

Tych z Państwa, którzy nie mogli być na targach, zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami na naszej witrynie, a jeśli coś z naszej oferty Państwa szczególnie zainteresuje, to prosimy o bezpośredni kontakt, co pozwoli nam bardziej szczegółowo omówić wybrane zagadnienia.