haslo

EN
INFOLINIA
POBIERZ

Nota prawna

IDAL UMDS Sp. z o.o. informuje, że dane znajdujące się na stronach serwisu internetowego nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Dane na stronie internetowej zostały podane tylko w celach informacyjnych.

Użytkownik niniejszego serwisu internetowego korzystając z danych umieszczonych stronie przyjmuje do wiadomości, że poczta elektroniczna oraz inne transmisje przechodzące przez Internet mogą być narażone na ingerencję osób trzecich i nie mają charakteru poufnego.

IDAL Umds Sp. z o.o. oświadcza, że dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności, kompletności i dokładności danych umieszczonych na stronach niniejszego serwisu internetowego. IDAL Umds sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania tych danych. W celu uzyskania aktualnych informacji i danych należy skontaktować się z pracownikami Idal Umds Sp. z o.o.

IDAL Umds Sp. z o.o. nie odpowiada za dane umieszczone w zewnętrznych serwisach internetowych, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.
Wszelkie prawa do danych zamieszczonych na niniejszych stronach internetowych oraz graficznego wizerunku tych stron posiada wyłącznie IDAL UMDS Sp. z o.o., a próby kopiowania lub modyfikowania w całości lub w części wymaga uzyskania uprzedniej pisemnej zgody IDAL UMDS Sp. z o.o.

Zadzwoń do nas